Dzwonek  Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Po wypadku na A4 ciągnik do kasacji

29.03.2022

Drukuj

Po wypadku na A4 ciągnik do kasacji

Wieczorem 28 marca około 22:00, na 405 km autostrady A4, doszło do poważnego wypadku drogowego w okolicy Balic w woj. małopolskim. Ciągnik rolniczy z bliżej nieokreślonych przyczyn poruszał się po autostradzie A4. Na 405 km tej drogi wjechał w niego ciągnik siodłowy z naczepą. 

W wyniku silnego zdarzenia ranny został kierowca traktora, który został doszczętnie zniszczony. Patrząc na zdjęcia ciągnika, można powiedzieć, że kierowca miał ogromne szczęście, że przeżył wypadek z tirem. Pogotowie udzieliło niezbędnej pomocy, na miejscu zjawił się także śmigłowiec, jednak po ocenie sytuacji, jednak zadecydowano, że rannego kierowcę ciągnika do krajowskiego szpitala przetransportuje naziemny Zespół Ratownictwa Medycznego K01-022. Kierowca trafił na SOR. 

W czynnościach ratowniczych brało udział kilka jednostek m.in. PSP, zastępy z JRG-2, JRG-3 Kraków, Oficer Operacyjny SKKM, OSP: Balice, Kryspinów, Kostrze, a także naziemny i lotniczy ZRM oraz KAP. Ponadto w akcji był także Komisariat Autostradowy Policji w Krakowie, Krakowskie Pogotowie Ratunkowe, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, Małopolska Policja, JRG 2 Kraków, JRG 3 Kraków, OSP Balice, Ochotnicza Straż Pożarna w Kryspinowie, OSP Kostrze. 

 


oprac. dkol na podst. Kraków112/Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie
Fot. FB Kraków 112

Widziałeś już nasze video "Jak to naprawić? Pogotowie warsztatowe top agrar Polska. Zerwany gwint to nie problem"?

Polecane dla Ciebie:

article icon

Ciężka i dobrze wyposażona – test brony Agro-Tom ATH Premium

Czytaj

r e k l a m a

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii